PUZZLE A4-120 je slagalica formata A4 sa 120 delova, dizajnirana tako da spaja zabavu i kreativnost u jedinstveno iskustvo. Ovaj proizvod poseduje sublimacioni premaz, koji omogućava visokokvalitetnu reprodukciju boja i detalja tokom štampe, zahvaljujući čemu se lako može pretvoriti u unikatan promotivni poklon.
Ključne karakteristike:
Materijal: papir • Format: A4 • 120 delova • Sublimacioni premaz
Ključne karakteristike:
Materijal: papir • Format: A4 • 120 delova • Sublimacioni premaz
Detalji proizvoda
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8 cm |
| Pakovanje | 125/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Format | A4 |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040013960 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 125 |
| Dimenzija pakovanja | 0.269 × 0.33 × 0.28 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.41 kg |
| Zapremina kartona | 0.025 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 950300690000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8 cm |

