SMART SILVER
37.619.10-08
Pozovite za cenu
Boja
| 08 | 16 | 32 | 64 | 128 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (2-5 dana) | 4.987 | 3.137 | 1.522 | 993 | 468 |
SMART 3.0 USB memorija ima kućište izrađeno od kombinacije plastike i metala, koje obezbeđuje moderan izgled i dugotrajnost. Rotirajuće kućište omogućava jednostavnu zaštitu USB konektora bez dodatnog poklopca. Zahvaljujući USB 3.0 tehnologiji, omogućava brži prenos podataka, što je čini praktičnim i savremenim promotivnim proizvodom za poslovne poklone i korporativne kampanje.
Ključne karakteristike:
USB memorija • Kućište od kombinacije plastike i metala • Rotirajuće kućište • USB 3.0 konekcija • Kompaktan dizajn • Površina pogodna za brendiranje • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Ključne karakteristike:
USB memorija • Kućište od kombinacije plastike i metala • Rotirajuće kućište • USB 3.0 konekcija • Kompaktan dizajn • Površina pogodna za brendiranje • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Detalji proizvoda
| Šifra | 37.619.10-08 |
| Model | SMART SILVER |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 5.8 x 1.9 x 1.1 cm |
| Pakovanje | |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Tip proizvoda | USB 2.0 |
| Barkod | 8605040015094 |
| Dokumentacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja | 0.175 × 0.215 × 0.055 m |
| Ukupna težina pakovanja | 0.80 kg |
| Zapremina kartona | 0.002 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 852351100000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | 3D stiker, Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.1 cm |
Povezani proizvodi
+ 7 boja
+ 7 boja

