Detalji proizvoda
| Šifra | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 420 x 594 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.19 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032299 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 10 |
| Dimenzija pakovanja | 0.48 × 0.19 × 0.66 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.70 kg |
| Zapremina kartona | 0.060 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 761699900000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna |




