Detalji proizvoda
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.46 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 10 |
| Dimenzija pakovanja | 0.26 × 0.19 × 0.36 m |
| Ukupna težina pakovanja | 4.96 kg |
| Zapremina kartona | 0.018 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 761699900000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |





