TANK elektronski upaljač odlikuje odličan odnos cene i kvaliteta, što ga čini pouzdanim izborom za svakodnevnu upotrebu i promotivne kampanje. Jedan je od prodavanijih modela u svojoj kategoriji zahvaljujući jednostavnom i funkcionalnom dizajnu.
Ključne karakteristike:
Elektronski upaljač • Materijal: ABS • Normalan plamen • Dopunjiv • Sertifikovan EN 13869 - bezbednosni standard (dečja sigurnosna zaštita) • Sertifikovan ISO 9994 - bezbednosni standard za upaljače
Ključne karakteristike:
Elektronski upaljač • Materijal: ABS • Normalan plamen • Dopunjiv • Sertifikovan EN 13869 - bezbednosni standard (dečja sigurnosna zaštita) • Sertifikovan ISO 9994 - bezbednosni standard za upaljače
Detalji proizvoda
| Šifra | 20.081.20 |
| Model | TANK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 8.2 x 2.5 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Elektronski |
| Barkod | 8605040092842 |
| Dokumentacija | ISO 9994, EN 13869 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 1000 |
| Dimenzija pakovanja | 0.455 × 0.295 × 0.27 m |
| Ukupna težina pakovanja | 19.93 kg |
| Zapremina kartona | 0.036 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 961320000000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna, Sito, Tampon |

