Set za beleške sa spiralnim povezom i tvrdim koricama od recikliranog kvalitetnog kartona, namenjen organizaciji zadataka u školi, kancelariji ili kod kuće. Kombinacija većih i mini samolepljivih papirića u više jarkih boja omogućava jasno označavanje i preglednu organizaciju informacija.
Ključne karakteristike:
Set za beleške • Spiralni povez • Tvrde korice od recikliranog kartona • 100 većih samolepljivih papirića u 4 jarke boje • 125 mini samolepljivih papirića u 5 jarkih boja • Funkcionalno rešenje za organizaciju
Ključne karakteristike:
Set za beleške • Spiralni povez • Tvrde korice od recikliranog kartona • 100 većih samolepljivih papirića u 4 jarke boje • 125 mini samolepljivih papirića u 5 jarkih boja • Funkcionalno rešenje za organizaciju
Detalji proizvoda
| Šifra | 34.789.71 |
| Model | TASK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.7 x 8 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Barkod | 8605073844456 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja | 0.46 × 0.265 × 0.27 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.54 kg |
| Zapremina kartona | 0.033 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 482010300000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna, Sito |
