TNT 48 šibice dužine 48 mm predstavljaju praktično i jednostavno rešenje za svakodnevnu upotrebu. Pogodne su za paljenje sveća, kamina, roštilja ili tompusa. Zahvaljujući mogućnosti brendiranja pakovanja, predstavljaju zanimljiv promotivni proizvod.
Ključne karakteristike:
Šibice • Dužina 48 mm • Praktična upotreba • Pogodne za brendiranje
Ključne karakteristike:
Šibice • Dužina 48 mm • Praktična upotreba • Pogodne za brendiranje
Detalji proizvoda
| Šifra | 23.013.10 |
| Model | TNT 48 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 5.8 x 3.7 x 0.8 cm |
| Pakovanje | 1200/120 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Barkod | 8605073852000 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 1200 |
| Dimenzija pakovanja | 0.41 × 0.3 × 0.265 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.38 kg |
| Zapremina kartona | 0.033 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 360500000000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna |
