USB adapter (RF dongle) dolazi uz proizvod
Detalji proizvoda
| Šifra | 38.066.90 |
| Model | TRICKY |
| Brend | PIXO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 150/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tip proizvoda | USB 2.0 |
| Barkod | 8605040016800 |
| Dokumentacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 150 |
| Dimenzija pakovanja | 0.34 × 0.32 × 0.36 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.26 kg |
| Zapremina kartona | 0.039 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 847160700000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna |
