Pozicija: Prednja strana
Tip štampe: Digitalna
Broj boja: Pun kolor
Veličina štampe: 52 x 16 mm
| Šifra | 20.074.10 |
| Model | TURBO SOFT |
| Brend | ITEK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 8.3 x 2.6 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Elektronski, Turbo |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040026618 |
| Dokumentacija | ISO 9994, EN 13869 |
| Komada u kutiji | 1000 |
| Dimenzija pakovanja | 0.435 × 0.299 × 0.294 m |
| Ukupna težina pakovanja | 22.22 kg |
| Zapremina kartona | 0.038 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 961320000000 |
| Tip štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.4 cm |