Privezak za ključeve izrađen od kvalitetne eko kože, prijatne na dodir i otporne na habanje. Jednostavan i elegantan dizajn omogućava lako uklapanje uz različite stilove i namene. Privezak se isporučuje upakovan u poklon kovertu.
Ključne karakteristike:
Privezak za ključeve • Eko koža • Jednostavan dizajn • Otporan na habanje • Prijatan na dodir • Elegantni izgled • Pakovan u poklon koverti
Ključne karakteristike:
Privezak za ključeve • Eko koža • Jednostavan dizajn • Otporan na habanje • Prijatan na dodir • Elegantni izgled • Pakovan u poklon koverti
Detalji proizvoda
| Šifra | 33.241.10 |
| Model | VINITY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Eko koža |
| Barkod | 8605073855629 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 500 |
| Dimenzija pakovanja | 0.4 × 0.31 × 0.28 m |
| Ukupna težina pakovanja | 6.80 kg |
| Zapremina kartona | 0.035 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 732620009000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna |
