Hemijska olovka VITA COLOR je promotivni model sa telom od papira, namenjen kampanjama koje kombinuju jednostavan dizajn i naglasak na prirodniji izbor materijala. Lagana i praktična za svakodnevnu upotrebu, poseduje TC kuglicu debljine 0,7 mm koja omogućava glatko i ujednačeno pisanje uz plavo mastilo koje zadovoljava standardne poslovne potrebe. Mat završna obrada doprinosi modernom i diskretnom izgledu, dok široka paleta boja omogućava prilagođavanje različitim brend identitetima i promotivnim aktivnostima.
Ključne karakteristike:
Hemijska olovka • Materijal tela: papir • TC kuglica 0,7 mm • Plavo mastilo • Mat završna obrada • Široka paleta boja • Idealna za promotivnu i svakodnevnu upotrebu
Ključne karakteristike:
Hemijska olovka • Materijal tela: papir • TC kuglica 0,7 mm • Plavo mastilo • Mat završna obrada • Široka paleta boja • Idealna za promotivnu i svakodnevnu upotrebu
Detalji proizvoda
| Šifra | 10.196.10 |
| Model | VITA COLOR |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.9 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mešavina slame i plastike, Papir |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040051801 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 1000 |
| Dimenzija pakovanja | 0.4 × 0.31 × 0.22 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.00 kg |
| Zapremina kartona | 0.027 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 960810920000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |


