VOX C
38.080.10-08
Pozovite za cenu
Boja
| 08 | 16 | 32 | 64 | 128 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (2-5 dana) | 1.139 | 729 | 3.550 | 1.184 | 299 |
VOX C 3.0 USB memorija ima metalno kućište koje obezbeđuje izdržljivost i elegantan izgled. Rotirajuće kućište štiti konektore bez potrebe za dodatnim poklopcem, dok površina od metala omogućava precizno lasersko graviranje. Zahvaljujući USB 3.0 tehnologiji i USB-A i Type-C konekciji, omogućava brz prenos podataka i široku kompatibilnost sa različitim uređajima.
Ključne karakteristike:
USB memorija • Metalno kućište • Rotirajuće kućište • USB-A i Type-C konekcija • USB 3.0 konekcija • Pogodno za lasersku gravuru • Kompaktan dizajn • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Ključne karakteristike:
USB memorija • Metalno kućište • Rotirajuće kućište • USB-A i Type-C konekcija • USB 3.0 konekcija • Pogodno za lasersku gravuru • Kompaktan dizajn • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Detalji proizvoda
| Šifra | 38.080.10-08 |
| Model | VOX C |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | USB 2.0 |
| Barkod | 8605073838950 |
| Dokumentacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 1 |
| Dimenzija pakovanja | 0 × 0 × 0 m |
| Ukupna težina pakovanja | 0.00 kg |
| Zapremina kartona | 0.000 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 852351100000 |

