VOX
38.079.10-08
Pozovite za cenu
Boja
| 08 | 16 | 32 | 64 | 128 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (2-5 dana) | 4.987 | 3.137 | 1.522 | 993 | 468 |
VOX 3.0 USB memorija ima metalno kućište koje obezbeđuje izdržljivost i elegantan izgled. Rotirajuće kućište štiti USB konektor bez potrebe za poklopcem, dok površina od metala omogućava precizno lasersko graviranje. Zahvaljujući USB 3.0 tehnologiji, omogućava brži prenos podataka, što je čini praktičnim rešenjem za svakodnevnu upotrebu i promotivne svrhe.
Ključne karakteristike:
USB memorija • Metalno kućište • Rotirajuće kućište • USB 3.0 konekcija • Pogodno za lasersku gravuru • Kompaktan dizajn • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Ključne karakteristike:
USB memorija • Metalno kućište • Rotirajuće kućište • USB 3.0 konekcija • Pogodno za lasersku gravuru • Kompaktan dizajn • Pogodna za promotivne kampanje • Dostupni različiti kapaciteti memorije
Detalji proizvoda
| Šifra | 38.079.10-08 |
| Model | VOX |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | USB 2.0 |
| Barkod | 8605073850587 |
| Dokumentacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 1 |
| Dimenzija pakovanja | 0 × 0 × 0 m |
| Ukupna težina pakovanja | 0.00 kg |
| Zapremina kartona | 0.000 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 852351100000 |

