USB adapter (RF dongle) dolazi uz proizvod
Detalji proizvoda
| Šifra | 38.087.10 |
| Model | WEB |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 96/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Materijal | Bambus, Plastika |
| Barkod | 8605073881710 |
| Dokumentacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 96 |
| Dimenzija pakovanja | 0.39 × 0.25 × 0.25 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.90 kg |
| Zapremina kartona | 0.024 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 847160700000 |
