Privezak za ključeve izrađen od reciklirane legure cinka, sa crnim detaljem koji povezuje telo priveska sa prstenom. Pravougaonog je oblika sa blago zaobljenim ivicama i predstavlja spoj modernog dizajna i ekološke odgovornosti. Privezak se isporučuje upakovan u poklon kovertu.
Ključne karakteristike:
Privezak za ključeve • Reciklirana legura cinka • Pravougaoni oblik • Blago zaobljene ivice • Crni povezani detalj • Moderan dizajn • Ekološki prihvatljiv proizvod • Pakovan u poklon koverti
Ključne karakteristike:
Privezak za ključeve • Reciklirana legura cinka • Pravougaoni oblik • Blago zaobljene ivice • Crni povezani detalj • Moderan dizajn • Ekološki prihvatljiv proizvod • Pakovan u poklon koverti
Detalji proizvoda
| Šifra | 33.232.88 |
| Model | ZONE |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5.2 x 3 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605073825646 |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 400 |
| Dimenzija pakovanja | 0.38 × 0.275 × 0.29 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.38 kg |
| Zapremina kartona | 0.030 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 732620009000 |
Preporučena vrsta štampe
| Tip štampe | Laser |
